Contact

Sporthal Alkmaar Noord
Arubastraat 6, 1825 PV Alkmaar
Tel. 072-5611200

Naam Functie(s) Email Telefoon Foto
Wim van der Vlugt Voorzitter voorzitter@flashdemare.nl 06-12084906  
Ko Barhorst Secretaris
Ledenadministratie Website/Soc.media
secretaris@flashdemare.nl
ledenadministratie@flashdemare.nl
072-5619316  
Jos Kiebert Penningmeester penningmeester@flashdemare.nl    
Greet van der Velde 55-plussers en Algemeen      

Hans Schulze Jeugdbegeleider jeugd@flashdemare.nl 072-5115749  

Huib Abell Jeugdbegeleider jeugd@flashdemare.nl 072-5620252  huib
Riette Boom Coordinator Jeugd jeugd@flashdemare.nl    
Marcel van Veen Webmaster webmaster@flashdemare.nl   Marcel
Humphrey en Anneke van Engers Begeleiding 55-plussers      anneke-en-humphrey1

Nog niet in bovenstaand overzicht maar zeker niet minder belangrijk in de begeleiding;
Michael Bax             Jeugdbegeleiding
Wendy Oud              Jeugdbegeleiding

Esther Jansen          Redactie Nieuwsflash
Claudia vd Tak        Redactie Nieuwsflash
redactie@flashdemare.nl

Speeltijden

Elke woensdag:
18.00 – 19.00 uur – Jeugd 1 (tot 12 jaar)
19.00 – 20.15 uur – Jeugd 2 (tot 18 jaar)
20.15 – 22.30 uur – Recreanten (vanaf 16 jaar)
Elke donderdag:
10:30 – 11:50 uur – Senioren (55+)